S I E N S I S I Y A S A L

Lütfen Bekleyin

Hakkımızda


SİENSİ BÜTÜNLEŞİK SİYASAL İLETİŞİM MERKEZİ 09.09.1999 tarihinde Ankara’da kurulmuştur. Siyasi Parti Genel Merkezlerinin kamuoyu araştırma, iletişim konsepti ve ulusal seçim kampanyalarının yanı sıra yüzlerce milletvekili ve belediye başkan adayının siyasal iletişim konseptini tasarlamış ve kampanyalarını başarı ile yürütmüştür. Siyaset Bilimi, araştırma analiz kitle psikolojisi ve sosyoloji alanında akademik bir kadroya sahip olan merkezimiz, kreatif anlamda da Türkiye genelinde bir çok başarılı işe imza atmış senarist, yönetmen, grafik tasarım, ve sosyal medya uzmanlarından oluşan güçlü ve tecrübeli bir prodüksiyon ekibine sahiptir.
Bütünleşik bir siyasal iletişim konsepti tasarlayıp, bu konsept içindeki (Kamuoyu araştırmaları-PR faaliyetleri fotoğraf ve reklam filmleri prodüksiyonu-medya ilişkileri ve medya planlama-sosyal medya yönetimi-kişiye kuruma özel promosyon tasarımı) tüm iletişim enstrümanlarını bütüncül bir anlayışla tek çatı altında birleştirip yürütmek, merkezimizin siyasal kampanya başarısındaki en ayrıcalıklı özelliğidir.

Siyasal kampanya başarılarımızın en önemli sebebi, bilimsel kamuoyu araştırmaları ve farklı iletişim enstrümanlarını tek çatı altında toplayarak bütüncül bir anlayışla yürütmemizdir.

Sadi Tarım

Bize WhatsApp Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

Kime Ne Yaptık ?